ویلا شهرکی هوشمند ورینا | تیپ رازقی

1,681,200,000 تومان
تاریخ ثبت : فروردین ۲۶, ۱۳۹۹ تاریخ ویرایش : خرداد ۴, ۱۳۹۹

توضیحات : افزایش قیمت

مشاوره رایگان

جزئیات

شرح ملک

دهکده هوشمند ورینا منطقه آزاد

تیپ رازقی

در ادامه یکی دیگر از تیپ های متراژ بالای ویلا شهرکی هوشمند ورینا یعنی تیپ رازقی را به شما معرفی خواهیم کرد.

رازقی جزو تیپ های ۳ خواب  و پرطرفدار شهرک ورینا محسوب می شود که با امکانات رفاهی بسیار خوب و تجهیزات مدرن مناسب اقامت خانواده ها بوده و میزبان لحظات خوش آن ها خواهد بود. تیپ رازقی دارای ۳۱۹ متر مربع زمین ۲۱۶ متر مربع بنا می باشد. رازقی به صورت دوبلکس و ۳ خواب به زیبایی طراحی و اجرا شده است که توجه هر بیننده ای را از بدو ورود به خود جلب می کند.

در طراحی بیرونی تمامی ویلا های این شهرک تمام اصول معماری در کنار توجه به بحث زیبایی شناسی در نظر گرفته شده که نتیجه بنایی با نمای خاص و زیبا و سازگار با شرایط اقلیمی منطقه خواهد بود، قطعا تیپ رازقی هم از این قائده مستثنی نیست. فضای بیرونی ویلا کاملا محوطه سازی شده و مانند دیگر فضا های داخلی شهرک تحت رسیدگی باغبان می باشد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری در ربطه با ویلا شهرکی کسب کنید پیشنهاد میکنیم مقاله : خرید ویلا شهرکی یک انتخاب ایده آل را مطالعه کنید

شهرک ورینا

شهرک ورینا را می توانیم به عنوان اولین شهرک ویلایی تمام هوشمند در منطقه معرفی کنیم که از همان ابتدا نشان از محیطی منظم، لوکس و آرامش بخش برای اقامت شما می دهد. انواع امکانات تفریحی از جمله پارک بازی کودک، باشگاه ورزشی، استخر، رستوران، کافی شاپ و … تنها بخشی از امتیازات اختصاصی در نظر گرفته شده برای ساکنین این شهرک ویلایی بی نظیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شهرک ورینا مقاله : شهرک هوشمند ورینا را مطالعه کنید.

کف این ویلا شهرکی هوشمند ورینا از سرامیک درجه یک پوشیده شده است. در واحد های رازقی هم مانند دیگر تیپ های این شهرک به تزیینات داخلی توجه ویژه ای شده است. سقف این ویلا کناف کاری شده و مزین به چوب خشک روسی است.

آشپزخانه این ویلا به صورت اپن طراحی شده و داخل آن از کابینت های فراوان های گلاس و ممبران استفاده شده است. ویلا های تیپ رازقی دارای ۳  اتاق خواب دارای ابعاد بسیار مناسب به همراه کابینت دیواری هستند که ۲ خواب آن مستر می باشد. رازقی مانند تمامی ویلا های شهرک ورینا توسط به روز ترین سیستم موجود هوشمند سازی شده و مجهز به سیستم کنترل از راه دور می باشد.

هر آنچه که باید درباره خانه های هوشمند بدانید : خانه هوشمند چیست را مطالعه کنید.

امتیازات و انشئابات ویلا ها نصب و مدارک مورد نظر از جمله پروانه ساخت، پایان کار و سند شش دانگ مالکیت آن آماده ارائه می باشند. تیپ رازقی در قطعات ۳۷، ۳۸، ۴۶، ۴۷ و ۴۸ شهرک ورینا قرار گرفته است.

لیست قیمتی و موقعیت های قرارگیری

لیست قیمتی شهرک ورینا

 

ویلا شهرکی هوشمند

امکانات

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  46 + = 47

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages