ویلا جنگلی در منطقه آزاد | ۳۰۰ متری

800,000,000 تومان
تاریخ ثبت : مرداد ۳, ۱۳۹۹ تاریخ ویرایش : مرداد ۳, ۱۳۹۹
مشاوره رایگان

جزئیات

شرح ملک

کد ملک : vz0052

ویلا فلت نوساز در منطقه آزاد

ویلایی که به معرفی آن در این مقاله می پردازیم ویلایی است که در فاصله ۳ کیلومتری ساحل قرار دارد و یک ویلا با ساختاری فلت می باشد. ساختمان این ویلا جنگلی در منطقه آزاد که نوساز است متراژی برابر با ۱۳۰ متر مربع را دارا بوده و درون محوطه ای زیبا قرار گرفته است و مساحت زمین این ویلا برابر با ۳۰۰ متر مربع می باشد.


بیشتر بخوانید: دربارۀ ویلا جنگلی بیشتر بدانید


اطلاعات داخلی ویلایی

همان طور که گفتیم این ویلا ساختاری فلت دارد و درون آن ۲ اتاق خواب در ابعاد مناسب همراه با کمد دیواری از جنس ام دی اف، نشیمنی دلنشین و نورگیر که تلفیقی از فضاهایی همچون نشیمن و پذیرایی و اتاق تلویزیون می باشد و همچنین سرویس بهداشتی با شیرآلات مرغوب نیز قرار دارد.


حتما بخوانید: خرید ویلا در زیباکنار برای سرمایه گذاری


آشپزخانه ان بسیار شیک می باشد و طرحی باز دارد. این آشپزخانه نمایی زیبا دارد و دارای کابینت بندی هایگلاس و تجهیزاتی نظیر سینک، هود و گاز رومیزی می باشد. کف ساختمان این ویلا پوشیده از سرامیک و سقف آن پوششی از جنس چوب دارد و دیوارها در بعضی قسمتها پوشیده از کاغذ دیواری می باشد.


بیشتر بدانید: سند از دریافت تا انتقال


ویلا جنگلی

این ویلا جنگلی در منطقه آزاد درون محوطه ای حیاط دار و طراحی شده  و در سطح همکف قرار گرفته است و دارای ایوانی کوچک و سرپوشیده می باشد. حیاط این ویلا در بعضی قسمت ها موزاییک شده و در بعضی قسمت ها پوشیده از سنگریزه است و با وجود باغچه کاری های زیبا جلوه ای دلنشین دارد. درون این باغچه ها به شکل زیبایی درختکاری و گلکاری گردیده است و همچنین درون این محوطه پارکینگ نیز قرار دارد.


پیشنهاد ما به شما: دلایل خرید ویلا زیباکنار


این ویلا فلت نوساز تمام امتیازات  اصلی و انشئابات آب، برق و گاز را دارا بوده و کلیه مدارک رسمی آن مانند پروانه، پایان کار و اقدام به سند مالکیت تکمیل می باشد. اگر شما نیز علاقمند به داشتن ویلایی با ساختار فلت و ساده می باشید و برایتان نزدیکی به ساحل و تفریحات آن مهم می باشد، پیشنهاد می کنیم از این ویلا دیدن نمایید.

امکانات

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  − 1 = 1

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages