ویلا جنگلی در شهرستان زیباکنار | ۵۰۰متر متراژزمین

1 تومان
تاریخ ثبت : خرداد ۹, ۱۳۹۹ تاریخ ویرایش : شهریور ۲۶, ۱۳۹۹
مشاوره رایگان

جزئیات

شرح ملک

کد ملک : vz0354

ویلا جنگلی در شهرستان منطقه آزاد انزلی

می‌خواهیم یک ویلا زیبای ۹۰ متری را در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع که در منطقه آزاد انزلی و نزدیک به ساحل قرار گرفته است به شما معرفی کنیم. محوطه این ویلا جنگلی در شهرستان زیباکنار بسیار زیباست. این محوطه بزرگ هم چمن دارد و هم با درختکاری و گیاهان متنوع زیباسازی شده است. نیمکت و آلاچیق نیز برای استراحت دارد. شما می‌توانید از هوای دلچسب شمال به آسودگی هر چه تمام‌تر در یک محیط کاملاً شخصی در این محوطه سرسبز بهره ببرید.

اطلاعات مساحت

این ویلا ۲۵ دقیقه تا دریا فاصله دارد و تا جاده ۵۰۰ متر دور است. این امر امکان برخورداری از امکانات تفریحی ساحلی و دسترسی به مراکز خرید و سایر نقاط منطقه آزاد را به راحتی به ساکنین آن می‌دهد.

این ویلا جنگلی در شهرستان زیباکنار کاملاً مستقل است و دارای انشئابات آب، برق و گاز می‌باشد. سقف ویلا باغ چوبی است. استفاده از چوب همواره یک جور حس طبیعی بودن و راحتی به افراد منتقل می‌کند.

این بنا دو اتاق خواب دارد و اتاق خواب‌ها کمد دیواری دارند. آشپزخانه مناسب اپن دارد که با وجود داشتن پنجره نورگیر است و در هنگام آشپزی چشم‌انداز بیرون هم پیش روی شماست. پنجره‌ها از بیرون دارای نرده فلزی محافظ است. این ویلا باغ هم‌کف است و یک ایوان دارای سایبان هم دارد و برای استراحت عالی است.

مدارک موجود

این ویلا جنگلی در شهرستان زیباکنار مستقل دارای پروانه و پایانکار است و در مرحله اقدام به سند قرار دارد. با کمک و راهنمایی مشاوران املاک معتبر مراحل قانونی معامله ویلا در امنیت کامل انجام می‌شود و هیچ نگرانی‌ای نیست.

حرف آخر

امکان خرید یک ویلا باغ با محوطه عالی و سرسبز در منطقه آزاد انزلی موقعیت مناسبی است. منطقه آزاد انزلی شرایط منحصر به فردی دارد و داشتن ملکی در آن بسیار با ارزش است و روز به روز هم بر ارزش آن افزوده می‌شود. ویلا باغی که به شما معرفی شد را می‌توانید با راهنمایی و همراهی مشاوران املاک سرزمین شمالی که دارای اعتبار و سابقه‌ای درخشان هستند به آسودگی خیال خریداری کنید.

امکانات

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  60 + = 69

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages