ویلا با۲۵۰۰متر زمین بی نظیرباویوی دریا در بندرکیاشهر

2,500,000,000 تومان
تاریخ ثبت : مهر ۱۰, ۱۳۹۸ تاریخ ویرایش : فروردین ۲۲, ۱۳۹۹
مشاوره رایگان

جزئیات

شرح ملک

ویلای بی نظیرباویوی دریا در بندرکیاشهر

کد ملک : VZ0072

ویلا با۲۵۰۰متر زمین بی نظیرباویوی دریا در بندرکیاشهر ، ویلایی بی نظیر با ویو ابدی دریا.این ویلای نوساز بر اول ساحل دستک واقع شده است که از یک طرف دارای ویو کامل دریا و از طرف دیگر به طبیعت سرسبز منطقه اشراف کامل دارد. فاصله ملک تا ساحل دریا ۵۰ متر و تا جاده اصلی ۲۰۰ متر می باشد. ساحل مجاور بسیار کم تردد و تمیز است.

این ویلا درمنطقه ای ویلایی نشین و غیربومی واقع شده و از امنیت بالا و آرامشی وصف ناپذیر برخوردار است.این ویلا دارای ۲۵۰۰ مترمربع زمین می باشد که بنایی به مساحت ۲۵۰ متر مربع به صورت دوبلکس همراه با ۴ اتاق خواب در آن قراردارد. حیاط ویلا فضا سازی شده است و باغچه های متعددی در آن اجرا شده است. فضای مناسب به پارکینگ نیز اختصاص داده شده است.

ویلا ساحلی در کیاشهر

این ویلا دارای ۲ تراس در ۲ جهت متفاوت است تا شما دید کامل به هر دو سمت دریا و جنگل داشته و از این طبیعت بی نظیر نهایت استفاده را داشته باشید.نمای ساختمان از جنس سنگ و بسیار شکیل طراحی شده است. دیزاین داخلی ساختمان به سلیقه مشتری انجام می پذیرد.این ویلا دارای ۴ اتاق خواب و ۴ سرویس بهداشتی می باشد.ابعاد اتاق ها بسیار خوب و دارای کمد دیواری هستند.

فضای داخلی ساختمان بدین صورت است که ۳ اتاق خواب، فضای پذیرایی و آشپزخانه در همکف قرار گرفته ، سپس با اختلاف چند پله یک پذیرایی بزرگ خواهیم داشت که به واسطه پنجره های بزرگ قدی دارای ویو کامل دریاست، و در طبقه بالا یک اتاق خواب ، پذیرایی و یک آشپزخانه قرار دارد.آشپزخانه ها به صورت اپن طراحی شده اند.

ویلا در دستک

این ویلا در دستک کف کل ساختمان پوشیده از سرامیک است. شیرآلات و دیگر متریال استفاده شده در این ویلا از جنس مرغوب و دارای کیفت بالا می باشند. به منظور آرامش خاطر بیشتر در این ویلا سیستم دوربین مدار بسته نصب شده است. این ملک از کلیه امتیازات آب، برق و گاز برخوردار بوده و کلیه مدارک مورد نیاز آن اعم از پروانه ساخت، پایان کار و سند شش دانگ مالکیت آماده ارائه و انتقال به غیر می باشد.

ویلا استخرد دار در منطقه آزادانزلی —-> ویلای استخردار ۳۸۵متری در چپرپرد زمان منطقه آزادانزلی

روستای دستک

روستای دستک از روستاهای شهرستان آستانه اشرفیه و از توابع بخش کیاشهر می باشد.این روستا در هم جواری با دریای خزر و در قسمت شرقی بندر کیاشهر و شمالی آستانه اشرفیه واقع شده است.قدمت این روستا چیزی در حدود دوقرن است.زبان مردم این روستا گیلکی و شبیه به لهجه مردم لاهیجان می باشد.از راهای در آمدی مردم این منطقه می توان به پرورش کرم ابریشم اشاره کرد.

امکانات

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  59 − 49 =

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages