ویلا با ویوی ساحل در زیباکنار | با مساحت زمین ۳۵۰ متر

3,800,000,000 تومان
تاریخ ثبت : خرداد ۹, ۱۳۹۹ تاریخ ویرایش : تیر ۱۰, ۱۳۹۹
مشاوره رایگان

جزئیات

شرح ملک

کد ملک : vz0359

ویلا با ویوی ساحل دریا در زیباکنار

می‌خواهیم به شما یک واحد از ساختمانی بسیار شیک و مجلل ساحلی را  که برای فروش گذاشته شده است معرفی کنیم. نمای بیرونی ساختمان همچون قصری سفید می‌درخشد. این بنا در شهرک ساحلی در منطقه آزاد انزلی واقع شده است. مساحت بنا ۲۰۰ متر مربع است و کل زمینش ۳۵۰ متر مربع است.


از دست ندهید: زیباکنار کجاست


این بنا نوساز است و از نظر امکانات رفاهی کامل است. نمای بیرونی سیمان بری شده است. همچنین دارای بام تهرانی با ویوی بی‌نظیر دریا است. داشتن چنین موقعیت مکانی‌‌ای و ویژگی‌های منحصر به فرد این بنا را خاص کرده است.

این ملک در مجموعه شهرکی دارای استخر رو باز رو به ساحل است و چون در شهرک قرار گرفته نگهداری از استخر و محوطه توسط خدماتی‌های شهرک انجام می‌شود. فاصله ملک تا دریا تنها ۴ دقیقه است و فاصله‌اش تا جاده ۳۰۰ متر است. بنا براین دسترسی خوبی به سایر مناطق دارد. این ملک دارای انشئابات آب، برق و گاز نیز هست.


بیشتر یاد بگیرید: پتانسیل های اقتصادی استان گیلان


مشخصات داخل بنا

کف واحد کاملاً سرامیک است و یک پذیرایی پهناور نورگیر دارد و پنجره‌های بزرگش رو به یک ویوی عالی سمت دریا است. آشپزخانه بسیار شیک و بزرگش دارای کابینت‌های ام دی اف است. سقف نورپردازی زیبایی شده است. این واحد دارای ۳ اتاق خواب مناسب است.

مدارک موجود

این ویلا با ویوی ساحل در زیباکنار پروانه و سند مالکیت دارد و از نظر مدارک قانونی تکمیل است.


بخوانید: انواع سند ملکی


سخن آخر

خرید یک واحد مسکونی در یک ساختمان دو طبقه بسیار شیک و مجلل در شهرک ساحلی‌ای آرام و امن که فاصلۀ چندانی تا دریا ندارد و چشم‌انداز مقابلتان دریای زیبای کاسپین است موقعیت بی‌نظیری است. به ویژه که این بنا در منطقه آزاد انزلی با شرایط تجاری و تفریحی ویژه‌اش قرار گرفته است.


بیشتر بخوانید: منطقه آزاد انزلی کجاست و چرا سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی


این ملک استخردار است. داشتن یک استخر شخصی برای اعضای خانواده لذت متفاوتی است که فقط افرادی که چنین منزلی را دارند درکش می‌کنند. مشاوران املاک سرزمین شمالی با شما هستند تا به آسودگی بهترین گزینه را برای خرید ویلا و ملک در شمال انتخاب و خریداری کنید.

امکانات

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  + 49 = 56

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages