ویلا ارزان ساحلی در زیباکنار | ۲۰۰متر زمین بابنای فلت

700,000,000 تومان
تاریخ ثبت : تیر ۱۱, ۱۳۹۹ تاریخ ویرایش : تیر ۱۱, ۱۳۹۹
مشاوره رایگان

جزئیات

شرح ملک

کد ویلا : vz0400

ویلای ساحلی در زیباکنار

می‌خواهیم به شما یک ویلای مناسب در یکی از مناطق خوش آب و هوای شمال را معرفی کنیم. این ویلا ارزان ساحلی در زیباکنار که بنای آن ۱۲۰ متر است در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع ساخته شده است. بنای مورد نظر فلت است. محوطه این ویلا حیاط‌دار و کف سازی شده است و همچنین در آن باغچه گل کاری شده وجود دارد.


بیشتر بخوانید: خرید قسطی ویلا در زیباکنار


این ویلا قیمت مناسبی دارد و از تمام امکانات رفاهی لازم برای یک ویلای مناسب برخوردار است. خرید این ویلا به کسانی که به دنبال زندگی و یا اقامت در یک منطقه خوش آب و هوا و دنج هستند پیشنهاد می‌شود. این ویلا از امتیازات کامل انشئابات آب، برق و گاز برخوردار است. همچنین کلیه مدارک قانونی از جمله پروانه، پایانکار و سند مالکیت را داراست.

سایر مشخصات ویلا ساحلی ارزان

ویلایی که صحبتش را می‌کنیم ۲ اتاق خواب مناسب دارد. این ویلا دارای یک آشپزخانه بسیار شیک و باز است که دارای کابینت‌های ام دی اف است. پذیرایی دلبازی دارد و داخل بنا مجهز به پکیج گرمایشی است که اقامت در آن را در فصل‌های سرد سال هم دلنشین می‌کند.


حتما بخوانید: بررسی خرید ویلا ارزان در شمال


سخن آخر

ممکن است خیلی‌ها تصمیم به خرید ویلا شمال بگیرند. موقعیت جغرافیایی خاص شمال کشور، آب و هوای سبک و عالی آن و آرامشی که در این منطقه وجود دارد توجه بسیاری را جلب می‌کند.


بیشتر بخوانید: آیا خرید ویلا ساحلی در زیباکنار عاقلانه است


ویلایی که به شما معرفی کردیم با امکانات کامل رفاهی و قیمت مناسب موقعیت خوبی برای خریداران ویلا شمال محسوب می‌شود. سرمایه گذاری در خرید این ویلا ارزان ساحلی در زیباکنار هم در هر شرایط اقتصادی می‌تواند یک سرمایه گذاری مطمئن باشد. این ویلا همه مدارک قانونی معتبر را دارد و جای هیچ شک و شبهه‌ای در مالکیت آن وجود ندارد.


بیشتر بخوانید: چگونه در زیباکنار با خرید ویلا سرمایه گذاری کنیم


با راهنمایی و مشاوره با مشاوران املاک کارآزموده‌ای همچون مشاوران املاک سرزمین شمالی می‌توانید همۀ جوانب را دربارۀ این ویلا بسنجید و یک معامله امن و رضایت بخش را تجربه کنید.

امکانات

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  + 9 = 12

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages