شهرک ویلایی باران زیباکنار | دوبلکس با ۲۶۵ متر زمین

تاریخ ثبت : فروردین ۳۱, ۱۳۹۹ تاریخ ویرایش : خرداد ۴, ۱۳۹۹

توضیحات : افزایش قیمت

مشاوره رایگان

جزئیات

شرح ملک

ویلا دوبلکس شهرکی

کد ملک : VZ0293

ویلایی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم یک ویلای دوبلکس شیک و تمیز در شهرک ویلایی باران زیباکنار است. این ویلا در شهرک باران خشک اسطلخ یعنی یک جای خیلی خوش آب و هوا قرار گرفته است. مساحت زمین ملک ۲۶۵ متر مربع است و مساحت خود بنا ۱۶۳ متر مربع است. پذیرایی این خانه ۲۵ مترمربع است و آشپزخانۀ ۱۰ متری‌اش بسیار شیک و زیبا با کابینت MDF و دارای هود و گاز است. سرویس بهداشتی دستشویی و حمام هم ۸ متر است. سه اتاق خواب ۹ متری، ۱۲ متری و ۱۰ متری دارد که همه در قسمت بالا قرار گرفته‌اند.

دیگر ویژگی‌های این ویلا

انشئابات داخلی

این ویلا دارای امتیازات کامل انشائابات آب و برق و گاز است.

مدارک

از مهم‌ ترین ویژگی‌هایی که برای خرید یک ملک باید به آن توجه کنید مدارک قانونی آن است. این بنا دارای مدارک قانونی پروانه، پایانه کار و سند مالکیت است.

امکانات

ویلای دوبلکسی که به شما پیشنهاد می‌دهیم دارای پارکینگ است. سه اتاق خواب آن مناسب و آرام و راحت هستند. از امکانات ویژه این ملک داشتن درب ضد سرقت است. محوطه اطراف خانه با گل و باغچه طراحی شده است و فضای زیبایی را ایجاد کرده است.

دربارۀ شهرک باران

شهرک باران در خوش آب و هوا ترین نقطه زیرنظر بهترین متخصص‌ها ساخته شده است. همه خیایان‌ها و گذر شهرک دارای استانداردهای مسکن و شهرسازی است. برای رعایت امنیت ساکنین تمام گذرگاه‌های شهرک دوربین مداربسته دارد و علاوه بر این نگهبان ۲۴ ساعته در آن هست. سیستم روشنایی کاملا مستقل و داشتن دسترسی راحت به ساحل دریا و پارکینگ و فضای سبز از ویژگی‌های این شهرک است.

سخن کلی

ویلایی که به شما معرفی کردیم با داشتن امکانات رفاهی کافی در شهرک باران انتخاب خوبی برای شما مشتری گرامی است که می‌خواهید اوقات خوشی را در شمال کشور سپری کنید. این ویلا در شهرک ویلایی باران زیباکنار با بنای دوبلکس در یکی از امن‌ترین و زیباترین شهرک های ویلایی شمال یعنی شهرک باران واقع شده است. خریدن ویلا شهرکی امنیت و رفاه حال شما را تضمین می‌کند. این ملک دارای سند قانونی است و می‌توانید به لحاظ قانونی از آن مطمئن باشید. مشاوران املاک سرزمین شمالی اینجا هستند تا بهترین‌ها را به شما عرضه‌ کنند.

امکانات

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  + 64 = 69

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages