شهرک هوشمند ورینا منطقه آزادانزلی | تیپ کاملیا

جزئیات

شرح ملک

تیپ کاملیا

در این مقاله می خواهیم در مورد یک از تیپ های شهرک هوشمند ورینا با نام کاملیا در شهرک هوشمند ورینا منطقه آزادانزلی صحبت نماییم. تیپ کاملیا یکی از تیپ هایی است که دارای 3 پلاک می باشد که در قطعاتی با شماره های 11، 21 و 34 قرار گرفته اند.

متراژ ویلاهای تیپ کاملیا در قطعات 11 و بیست و یک، 292 متر مربع با زیربنای 224 متر مربع می باشند و پلاک سی و چهار با همین متراژ زیربنا در زمینی به مساحت 268 متر مربع واقع گردیده است. ویلاهای تیپ کاملیا دارای طراحی داخلی و خارجی مدرن می باشند و محوطه ای زیبا و باغچه کاری گردیده و حیاط موزاییک شده دارند. درون ویلا 3 اتاق خواب با کمدهای دیواری به چشم می خورد که اتاقها از اندازه های مناسب برخوردارند.

امکانات داخلی کاملیا

آشپزخانه های این ویلاها در شهرک هوشمند ورینا منطقه آزادانزلی اپن و شیک بوده و دارای هود، گاز رومیزی و کابینت ام دی اف می باشند. سقف تمامی این نوع از ویلاها پوشیده از کناف و کف آنها پوششی از سرامیک درجه یک دارد. درون ویلاهای تیپ کاملیا سیستم سرمایشی و گرمایشی برقرار است و با وجود پنجره های دوجداره، گرما و سرما و انرژی در درون ویلاها حفظ می گردد. این ویلاها دارای سیستم هلدینگ، سرایداری و نگهبانی بیست و چهار ساعته می باشند.

این تیپ از ویلاها مانند دیگر ویلاهای شهرک هوشمند ورینا دارای امکاناتی نظیر استخر، کافی شاپ، رستوران و سینما می باشند. محوطه شهرک ورینا بسیار زیبا و باغچه کاری شده می باشد و دارای فضای بازی کودک، آلاچیق جهت استراحت و نیز آبنما می باشد که در زیباسازی و پاکسازی فضا نقش مؤثری دارد و ساکنین نیز از آنها بهره مند می گردند. ویلاهای تیپ کاملیا دارای تمام امتیازات و انشئابات آب، برق و گاز می باشند. مدارک رسمی این ویلاها اعم از پروانه و پایان کار آماده بوده و جهت انتقال سند شش دانگ مالکیت به نام خریدار محترم در دسترس می باشند.

تیپ ارکیده شهرک هوشمند ورینا منطقه آزاد انزلی

امکانات

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  − 4 = 3

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  WhatsApp chat