تیپ یاس در شهرک ورینا منطقه آزاد انزلی

10,000 تومان

جزئیات

شرح ملک

تیپ یاس ورینا

تیپ یاس در شهرک ورینا منطقه آزاد انزلی را می توانیم به عنوان اقتصادی ترین گزینه در بین ویلا های این شهرک خدمت شما معرفی کنیم. شهرک ورینا یکی از کامل ترین و مجهز ترین شهرک های ویلایی احداث شده در شمال کشور است که طراحی به خصوص و مدرن واحد های آن در کنار توجه به شرایط اقلیمی و متریال استفاده شده به هنگام ساخت نتیجه ای بسیار متفاوت و مورد قبول ارائه کرده است.

تیپ یاس در سه قطعه با متراژ های متفاوت طراحی و اجرا شده است. یاس کوچک دارای 218 متر مربع زمین و 183 متر مربع بنا، به صورت دوبلکس به همراه دو اتاق خواب، یاس بزرگ دارای 225 متر مربع زمین و بنایی دوبلکس و سه خواب به مساحت 201 متر مربع ارائه می شوند.

امکانات شهرک ورینا

این تیپ از شهرک ورینا منطقه آزاد انزلی هم درست مانند دیگر واحد ها از امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردار است. حیاط محوطه سازی شده و پیاده رو های زیبای محوطه داخلی شهرک لذت پیاده روی در این فضای خصوصی و دلنشین را برای شما فراهم کرده است. برای سهولت در امر تردد تمامی خیابان های داخلی شهرک 8 متری در نظر گرفته شده اند. در داخل شهرک مجموعه های بسیاری شامل رستوران، کافی شاپ، باشگاه ورزشی، استخر، پارک بازی و … باعث شده تا شما بی نیاز از فضای بیرون شهرک لحظات خوشی را در آن جا سپری کنید.

برای نمای تیپ یاس از سیمان بری در کنار آجر نسوز، ترمو وود و سفال نما استفاده شده که ترکیبی متفاوت، مدرن و در عین حال دلنشین ایجاد کرده است. کف کل بنا سرامیک کار شده است و برای سقف آن از ترکیبی از کناف، چوب خشک روسی و نور مخفی به صورت هنرمندانه ای بهره گرفته شده است. واحد های یاس دارای آشپزخانه ای اپن با کابینت های های گلاس و دیگر امکانات روز مورد نیاز می باشند.

تیپ یاس دارای تراسی دلباز رو به فضای سرسبز و شالیزار های اطراف نیز می باشد که تماشای آن می تواند برای شما بسیار آرامش بخش باشد. این تیپ از شهرک ورینا نیز مانند دیگر تیپ های این شهرک هوشمند سازی شده و مجهز به سیستم کنترل از راه دور می باشند. این واحد ها دارای امتیازات و انشئابات اصلی بوده و کلیه مدارک آن ها از جمله پروانه منطقه آزاد، پایان کار و سند شش دانگ مالکیت آماده ارائه به خریدار محترم می باشد.

تیپ یاس دهکده هوشمند ورینا

تیپ یاس کوچک در قطعه 39 و یاس بزرگ در قطعات 17 و 23 شهرک ورینا جای گرفته اند.

تیپ لوتوس شهرک هوشمند ورینا

امکانات

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  + 17 = 25

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  WhatsApp chat