تیپ اقاقیا در دهکده ورینا زیباکنار

جزئیات

شرح ملک

تیپ اقاقیا ورینا

یکی از انواع تیپ های داخل دهکده ورینا زیباکنار تیپ اقاقیا می باشد که در این مقاله، آنرا به شما معرفی می نماییم. این ویلاها در منطقه آزاد انزلی واقع شده اند و تیپ اقاقیا ورینا زیبا کنار یکی از تیپ های این مجموعه هوشمند می باشد.

موقعیت های قرارگیری

ویلاهای تیپ اقاقیا در پنج قطعه 4، 5، 41، 42 و 43 واقع شده اند و متراژ زیربنا در تمامی این قطعات 231 متر مربع می باشد. متراژکل زمینهای این پلاکها در قطعه 5 به نسبت سایر قطعات بیشتر و برابر با 365 متر مربع می باشد و از لحاظ قیمت نیز نسبت به باقی پلاکها گرانتر است. متراژ کل زمین در پلاکهای چهل و یک، چهل و دو و چهل و سه برابر با 319 و در پلاک چهار، 312 متر مربع می باشد.

ویلاهای تیپ اقاقیا دهکده ورینا زیبا کنار دارای آشپزخانه های شیک با طراحی اپن، گاز رومیزی، هود و کابینت های ام دی اف می باشند. سقف ویلاها از کناف طراحی گردیده و کف داخلی آنها پوشیده از سرامیک درجه یک می باشد. درون این ویلاها سه اتاق خواب در ابعاد مناسب به چشم می خورد و این اتاقها دارای کمد دیواری نیز می باشند.

امکانات داخلی تیپ اقاقیا

ویلاهای تیپ اقاقیا دهکده ورینا زیباکنار دارای سیستم سرمایشی اسپیلت و گرمایشی پکیج می باشند و پنجره های به کار رفته در بدنه ساختمانها به دلیل دوجداره بودن، از هدر رفتن انرژی تا درصد بالایی می کاهند. محوطه و حیاط ویلاهای تیپ اقاقیا کاملا موزاییک و باغچه کاری شده می باشند.

درب ورودی این تیپ ویلاها ضد سرقت می باشد و مانند دیگر ویلاهای این مجموعه دارای سیستم هتلینگ هستند. ساکنین ویلاهای تیپ اقاقیا می توانند از امکانات دهکده ورینا نظیر استخر، کافی شاپ، رستوران و سینما در داخل محوطه بهره مند شوند.

از آنجا که دهکده ورینا زیبا کنار دارای سرایداری و نگهبانی بیست و چهار ساعته می باشد دارای امنیت کامل خواهد بود. از دیگر امکانات محوطه که ساکنین از آن بهره مند خواهند شد میز و نیمکت ها و آلاچیق های کار شده در داخل محوطه و فضای بازی مخصوص کودکان می باشد و در کنار آنها آبنماهایی کار شده اند که در زیباسازی این محوطه تاثیر بسزایی دارند.  کلیه ویلاهای تیپ اقاقیا دارای امتیازات و انشئابات آب، برق و گاز می باشند و مدارک رسمی این ویلاها اعم از پروانه و پایان کار آماده بوده و جهت انتقال سند مالکیت به نام خریدار محترم در دسترس می باشند.

موقعیت های قرارگیری تیپ اقاقیا
تیپ یاس در شهرک ورینا منطقه آزاد انزلی

امکانات

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  − 1 = 2

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  WhatsApp chat