خدمات ما

خدمات گروه مشاورین املاک سرزمین شمالی

در گروه مشاورین املاک سرزمین شمالی علاوه بر تخصص در امر خرید و فروش ویلا در منطقه ما همچنین آماده عقد قراداد های پیمانکاری و نظارت بر پروژه های ساخت و ساز توسط مهندسین مجرب این تیم هستیم.

خرید ویلا شهرکی در زیباکنار معمولا نسبت به ویلا های مستقل از قیمت مناسب تری برخوردارند، البته امکانات و شرایط شهرک هم در قیمت گذاری واحد ها تاثیر گذار است. ساخت شهرک ویلایی نیازمند
خرید و فروش املاک در خط ساحلی استان گیلان
طراحی ، اجرا و نظارت بر پروژه های ساختمانی

حتما شما هم در طول زندگی با معاملات ملکی سر و کار داشتید و گذرتان به دفاتر مشاور املاک که تعدادشان هم کم نیست خورده است. برای افراد زیادی ممکن است

این سوال پیش بیاید که وظایف دقیق یک مشاور املاک چیست و یا بسیاری بر این باورند که مشاورین املاک تنها به جمع آوری مبالغ دریافتی و پرداختی به طرفین معامله پرداخته و بر روند انجام معامله نظارت می کنند اما کسانی که از نزدیک شاهد فعالیت مشاورین املاک هستند به خوبی می دانند که مسئولیت فعالان این صنف به همین جا ختم نمی شود.

از مهم ترین و پررنگ ترین وظایف مشاور املاک که همه تا حدودی با آن آشنایی داریم خرید و فروش ملک و مشاوره در این زمینه است. یک مشاور خوب باید لیست دقیقی از املاک برای بررسی و مقایسه با یکدیگر در دست داشته باشد.

همچنین مشاور املاک نقش بسزایی در قیمت گذاری یک ملک دارد و باید در این زمینه با دقت بسیار عمل کند. وظیفه هماهنگی های لازم به جهت بازدید از ملک نیز تواسط مشاور واسطه صورت می گیرد و به دنبال آن مذاکره درباره شرایط طرفین، تنظیم قرارداد رسمی، نظارت و ثبت مبالغ ردو بدل شده توسط طرفین معامله.

در گروه مشاورین املاک سرزمین شمالی علاوه بر تخصص در امر خرید و فروش ویلا در منطقه ما همچنین آماده عقد قراداد های پیمانکاری و نظارت بر پروژه های ساخت و ساز توسط مهندسین مجرب این تیم هستیم.

تمامی امور مربوط به نقشه کشی و طراحی داخلی ساختمان با جدید ترین متد روز و با توجه به شرایط اقلیمی منطقه و با توجه به سلیقه و نیاز های شما توسط تیم مهندسین مجموعه سرزمین شمالی به بهترین نحو انجام می شود.

ما آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه خرید و فروش و ساخت و ساز ملک به خصوص ویلا در منطقه هستیم. تمام هدف ما جلب رضایت شماست و می کوشیم تا در این مسیر بهترین باشیم.

مشاوره رایگان برای پروژه خود دریافت کنید، با ما همین امروزتماس بگیرید

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages