ویلا شهرکی زیباکنار | خرید ویلا شهرکی یک انتخاب ایده‌آل

photo-weblag

در این مقاله قصد داریم شما را با مزیت های ویلا شهرکی زیباکنار و خرید ویلا شهرکی آشنا کنیم.در مقاله ای تحت عنوان  خرید ویلا زیباکنار انزلی | ویژگی های سرمایه گذاری مفصلا دررابطه با زیباکنار صحبت کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه کنید.

چرا خرید ویلای شهرکی انتخاب ایده‌آلی است؟

شاید شما هم از آن گروه افرادی هستید که به دلیل عشق سرشار به طبیعت فوق‌ العاده شمال و تمایل به دور شدن از شلوغی‌ ها و دود و دم شهرهای بزرگ تصمیم دارید با خرید ویلایی در شمال خیال خودتان را راحت کنید. همیشه جایی را داشته باشید که به محض احساس کسالت و یا بر خوردن به یک تعطیلات دو سه روزه ، بار و کوچتان را جمع کنید و به طرف ویلای شمالتان حرکت کنید.

این رویای دلنشینِ خیلی از افرادی است که در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند. اما داشتن یک ویلای ساحلی حتی برای خود شمالی‌ ها هم جذاب است. چه کسی است که بدش بیاید صبح‌ ها وقتی چشم‌ هایش را باز می‌کند دریای همیشه شگفت‌ انگیز را مقابلش ببیند؟ اگر شما تصمیم به خرید ویلا در شمال دارید ما خرید ویلای شهرکی را پیشنهاد می‌کنیم. می‌پرسید چرا؟ قطعا دلایل محکمی برای چنین پیشنهادی داریم که خوب است به دقت به آن‌ها توجه کنید.

اگر می‌خواهید با خانواده خود ، به ویژه با فرزندانتان به ویلای شمالتان بروید خرید ویلا شهرکی زیباکنار بهترین گزینۀ انتخابی است. همچنین اگر آدم پرمشغله‌ ای هستید و خیلی فرصت رسیدگی به ویلا را ندارید این نوع ویلا مخصوص چنین افرادی است.

درست است که یکی از اهداف شما از مسافرت به شمال و سکونت موقت در ویلا این است که از جمعیت آدم‌ها فاصله بگیرید ولی شاید سکوت و دوری بیش از اندازه از آدم‌ها را هم نپسندید و بخواهید برای تنوع هم که شده چند نفری پیرامون محل زندگی شما زندگی کنند؛ برای شخصی با این روحیه خرید ویلای شهرکی بهترین است ولی این به هیچ وجه به معنی آرام و بی سروصدا نبودن این ویلاها نیست.

ضمن اینکه ویلاهای شهرکی در زیباکنار قیمت مناسبی دارند. البته چنین ویلاهایی هزینه‌های جانبی هم دارند. طبیعی است که راحتی، امنیت، امکانات گوناگون رفاهی و آرامشی که در این ویلاها وجود دارد بدون هزینه به دست نمی‌آید.

خرید ویلا شهرکی زیباکنار

مزایای خرید یک ویلا شهرکی در زیباکنار

1. ویلای شهرکی نگهبان دارد بنابراین خیالتان از بابت امنیت جان و اموالتان چه در زمان حضور و چه در غیر آن کاملاً آسوده است.

2. ویلای شهرکی باغبان و خدماتی دارد و شما به هیچ‌ وجه نیازی ندارید برای رسیدگی به باغ و استخر و تمیزی محوطه و سایر مسائل ، خودتان را به زحمت بیاندازید.

3. در مواقع اضطراری و خدای نکرده بیماری و آسیب‌دیدگی کسی در اطراف شما هست که به دادتان برسد.

4. در عین نزدیکی به طبیعت زیبای دریا و جنگل، دسترسی‌ها به مراکز خرید، درمانگاه‌ها، پارک‌ها، تفریح‌گاه‌ها خوب است و حتی در صورت نداشتن وسیلۀ نقلیه هم به راحتی می‌توانید به مناطق درون شهری سفر کنید و گشتی هم در آن‌ جا بزنید.

5. خرید ویلای شهرکی زیباکنار خریدی مطمئن‌تری است چون پیش از شما افرادی هستند که در آن شهرک ویلا خریده‌اند که می‌توانید تمام اطلاعات لازم برای خرید ویلا را از طریق آن‌ها بدست آورید و نسبت به امنیت خرید خود مطمئن شوید. این درحالی است که خرید ویلاهای مجزا ریسک بالاتر و نیاز به تحقیق و تفحص بیشتری دارد.

6. معمولا ویلاهای شهرکی زیباکنار امکانات ویژه‌ای در اختیار اهالی شهرک قرار می‌دهد. به طور مثال ممکن است تور اختصاصی داشته باشند که شما را به مکان های دیدنی اطراف می‌ برد یا از نظر رفاهی بعضی امکانات خاصی را که جاهای دیگر ندارند در اختیار شما قرار دهد.

7. خرید ویلاهای شهرکی برای افرادی که کودک دارند عالی است. این ویلاها معمولا خودشان پارک و فضای کافی برای بازی بچه‌ ها دارند که آن‌ها را حسابی سرگرم می‌کند. شاید به این ترتیب کمتر سراغ بازی با گوشی و تبلت بروند و فعالیت‌ های بدنی بیشتری داشته باشند که برایشان مفیدتر است. والدین باید به این امر خیلی توجه کنند و نگذارند بچه‌ هایشان از لذت واقعی دوران کودکی که در همین بازی‌ ها و جست و خیزهای بدنی است و سلامت روحی و جسمی آن‌ ها را تأمین می‌کند محروم شوند.

8. این روزها که تکنولوژی همه چیز را به تصرف خود در آورده است، به سختی می‌توان برای مدت طولانی از آن دور شد. به ویژه که بسیاری از فعالیت‌ های شغلی و رسیدگی به کارها از طریق اینترنت امکان‌پذیر است. ویلاهای شهرکی به وای‌ فای مجهز است و شما در مدتی که می‌خواهید به تفریح و استراحت بپردازید از رسیدگی به بعضی امور یا چک کردن اخبار و صفحات مجازیتان باز نمی‌ مانید.

البته پیشنهاد ما به شما این است که تا می‌توانید از گوشی، تب‌لت و لپ‌تاپ خود فاصله بگیرید. حیف است که به شمال بروید و تمام وقت و ذهنتان را صرف جهان مجازی کنید و از طبیعت رویایی شمال آن‌ طور که باید استفاده نکنید.

9. خرید ویلای شهرکی برای آدم‌های اجتماعی عالی است. شما می‌توانید با دیگر اهالی شهرک آشنا شوید و دوستان جدیدی پیدا کنید که شاید در مواردی از زندگی به‌ دردتان بخورند. آب و هوای دلچسب شمال جان می‌دهد برای گپ و گفت‌ های صمیمانه و شکل دادن به پیوندهای جدید.

10. مناطق ساحلی ویلاهای شهرکی در طرح سالم‌سازی هستند و محوطه آن‌ها برای شنای امن مشخص است. با خرید ویلای شهرکی ساحلی شما و خانواده‌تان می‌توانید با خیال تخت و بدون هیچ‌ گونه مزاحمتی تن به آب دلپذیر دریا بسپارید و تمام خستگی‌ هایتان از شهر را در پهنای گستردۀ دریا غرق کنید.

11.اکثر ویلاهای شهرکی در زیباکنار دارای استخر، رستوران، کافی شاپ و از این دست امکانات رفاهی در جهت گذران اوقات فراغت و تفریح هستند.

نکاتی که باید هنگام خرید ویلا شهرکی زیباکنار به آن توجه کنید

– با خرید ویلا شهرکی زیباکنار باید به نظم و انظباط آن شهرک احترام بگذارید تا همۀ اهالی به آسودگی در آن زندگی کنند.

– درست است که خرید ویلای شهرکی امن‌ ترین طریقۀ خرید ویلا در شمال است ولی پیش از خرید حتماً با مشاوران معتبر مشورت کنید و بهترین شهرک ویلایی را برای خرید انتخاب کنید.

– از وضعیت مالی خود مطمئن باشید. همان‌گونه که به آن اشاره کردیم خرید ویلای شهرکی هزینه‌ های جانبی رسیدگی به ویلا و همچنین پول شارژ ماهیانه به علاوۀ هزینۀ آب، برق، گاز و … دارد و شما باید بتوانید از پس پرداخت به‌موقع این هزینه‌ها بربیایید.

– از امکانات رفاهی عمومی ویلا طوری استفاده کنید که دیگران هم بتوانند کمال لذت را از آن‌ ها ببرند. با خراب کردن امکانات یا توجه نکردن به نظافت و زیبایی محیط هزینه‌ های خودتان را بیشتر می‌کنید ضمن این‌که فرهنگ خوبی را از خود نمایش نمی‌دهید.

خرید ویلا شهرکی در زیباکنار

سخن پایانی

خرید ویلا در شمال از وسوسه‌ انگیزترین خریدها در حوزۀ املاک است. آب و هوای شاعرانه و سبزی و طراوت مناظر شمال کشور از دریا و ساحلش گرفته تا جنگل و کوه و دشتش همه و همه ارزش داشتن یک ویلای زیبا در شمال را دارد. اما به دلیل اینکه یک خرید مطمئن داشته باشید و از امکانات رفاهی کافی و امنیت بهره ببرید خرید ویلای شهرکی انتخاب مناسبی است.

برای خرید بهترین ویلای شهرکی در زیباکنار با توجه به هزینه‌ای که می‌خواهید پرداخت کنید نیاز به مشاوران آگاه و معتبر دارید. مشاوران املاک سرزمین شمالی اینجا هستند تا بهترین‌ها را به شما معرفی کنند.

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

ایمیل شما به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد .