خرید ویلا زیباکنار انزلی | ویژگی های سرمایه گذاری

photo-weblag

خرید ویلا در زیباکنار انزلی ، خرید ویلا در منطقه زیباکنار ، خرید و فروش ویلا در زیباکنار موضوعاتیست که قرار است در این مقاله درباره آن صحبت کنیم.

خرید ویلا در زیباکنار برای سرمایه گذاری

زیباکنار چه ویژگیهایی دارد که آنرا به مکانی مناسب برای خرید ویلا و سرمایه گذاری تبدیل کرده است ؟

معمولا قبل از خرید ویلا در منطقه ای از خود می پرسیم ” آیا این منطقه جای مناسبی برای خرید ویلا و سرمایه گذاری می باشد؟ آیا آب و هوای مناسب و راههای ارتباطی مناسبی دارد؟ آیا این منطقه به فرودگاه ، بازار ، مراکز تجاری و تفریحی نزدیک می باشد ؟ “با ما همراه باشید، تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

ضمنا پیشنهاد خوبی برایتان داریم. قبل از هر جیز بهتر است که هدف خود از خرید ویلا را مشخص کنید. هر هدفی که داشته باشد چه سرمایه گذاری و چه یافتن آرامش، اینجا نتیجه همیشه مثبت است.گروه مشاورین املاک سرزمین شمالی زیباکنار را به شما پیشنهاد می کند.

خرید ویلا در منطقه زیباکنار

اما زیباکنار کجاست ؟ و چرا زیباکنار بهترین منطقه برای خرید ویلا در شمال کشور است ؟ قبل از هر چیز بهتر است بر روی هدف خود از خرید ویلا در منطقه زیباکنار متمرکز شویم. از خود بپرسیم هدف از خرید ویلا در زیباکنار انزلی ، آیا فقط یافتن آرامش و داشتن مکانی برای تفریح و استفاده از مناظر طبیعی است ؟

خرید و فروش ویلا در زیباکنار

که اگر چنین است به چه نکاتی توجه می کنید و چه گزینه های برایتان در الویت است ؟ و چرا می گویند زیباکنار بهشت شهرهای شمالی است. یکی از خصوصیاتی که زیباکنار را چه از لحاظ اقلیمی و گردشگری و چه از جنبه های اقتصادی، تبدیل به منطقه ای منحصربه فرد کرده که مانند نگینی در شمال ایران می درخشد.

قبل از هر چیز اجازه دهید تا با هم سفری داشته باشیم به قطعه ای از بهشت گیلان یعنی زیباکنار؛ و در آب و هوای بسیار دلنشین و چهارفصل این منطقه ساحلی زندگی کرده و به گشت و گذار بپردازیم. زیباکنار، در شمالی ترین نقطه ایران؛ درست جایی که مزارع ، جنگل، رودخانه، باتلاق و دریا همدیگر را در آغوش می کشند واقع شده است.

از دل این منطقه، رودخانه اوشمک می گذرد و با سرسبزیهای اطرافش تابلویی زیبا آفریده که قدم زنان در آن حوالی، آرامش را مهمان وجودمان می کنیم. در کنار اوشمک و پارک ملی بوجاق که در نزدیکی زیباکنار قرار دارد و سپیدرود از کنار آن می گذرد.

و زیستگاه پرندگانی چون فلامینگو، غاز خاکستری، پلیکان و انواع دیگر پرندگان است، ساحل مروارید، موزه و مردابهای بسیار زیبای انزلی، منطقه تجاری کاسپین با مراکز تفریحی و جاذبه های گردشگری و تفریحی دیگر که هر ساله گردشگران ایرانی و خارجی زیادی را به اینجا می کشاند نیز به چشم می خورد.

راه های ارتباطی زیباکنار

چه شما دغدغه رسیدن به ویلایتان برای داشتن آرامش را داشته باشید، چه سرمایه گذارباشید و در پی تجارت، و چه بخواهید دسترسی راحت تری به دریا داشته باشید زیباکنار را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که بهترین گزینه برای شماست و دارای راههای ارتباطی بسیار مناسبی است و شما از هر سوی کشور که در آنجا زندگی می کنید به راحتی می توانید به استان گیلان وارد شده و به زیباکنار برسید.

این منطقه به فرودگاه بین المللی استان به دلیل فاصله 39 کیلومتری با رشت نیز بسیار نزدیک می باشد، پس اگزقصد سفر با هواپیما را دارید نگران مسافت ویلایتان تا مسیر فرودگاه نباشید. این نزدیکی یکی دیگر از مزیت های زیباکنار نسبت به دیگر مناطق شمالی کشور است و این امر، خود به نوعی آرامش را به ارمغان می آورد.

زیباکنار منطقه آزاد انزلی

زیباکنار در نزدیکی بندر انزلی و در فاصله 40 کیلومتری از آن قرار دارد. بنابراین به جهت نزدکی به منطقه آزاد انزلی به مراکز تجاری و بازارها نیز دسترسی دارد. روزانه در منطقه آزاد انزلی، کشتیهای تجاری زیادی بارگیری می کنند و اجناس جدیدی با قیمت های مناسب از طریق بنادر کشتیرانی انزلی وارد کشور می شوند و امکان خرید مناسب را فراهم می سازند.

خرید ویلا در منطقه زیباکنار

در میان مناطق آزاد کشور، منطقه آزاد انزلی کمترین فاصله را از پایتخت داراست و مورد توجه بازرگانان و تجار قرار دارد، این منطقه به سرعت در حال رشد و گسترش است و زیباکنار هم به سبب این مجاورت از این مزیت نیز برخوردار می باشد و امروزه نام زیباکنار را نه فقط برای تفریح که در ردیف شهرهای پررونق اقتصادی  می شنویم.

چرا منطقه زیباکنار

و اما چرا ما به شما منطقه زیباکنار را برای خرید ویلا و سرمایه گذاری پیشنهاد می کنیم ؟ با نگاهی به این منطقه دلنشین شمالی با آن ساحل ماسه ای زیبایش، مسحور شگفتیهای آن خواهید شد و حس داشتن ویلایی برای خودتان در این نقطه از زمین شما را وسوسه خواهد کرد، به خصوص اگر هدف از این خرید، سرمایه گذاری و ساختن آینده باشد.

حالا که  هدف مشخص است و دلایل کافی ومناسب برای خرید ویلا در این منطقه را هم دارید وقت را از دست ندهید. چرا که  سالهای متمادی است که زیباکنار به دلیل برخورداری از آب و هوای مناسب و سرسبزی و زمین مرغوب مورد توجه عموم است و به جرأت می توان گفت که یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری و ساخت و ساز ویلاست و در سالهای اخیر نیز به دلایل گردشگرپذیر بودن و نزدیکی به منطقه آزاد انزلی و از آنجا که مناطق آزاد همیشه مورد توجه و نظر سرمایه گذاران و سازندگان ویلا بوده و از آنجا که منطقه آزاد انزلی به سرعت در حال رشد و توسعه می باشد و دارای پتانسیل های بیشماری برای سرمایه گذاری است.

لذا اشتیاق مردم به ویلاسازی و خرید و فروش ویلا در این منطقه خوش آب و هوای شمال کشور به هدف سرمایه گذاری نیز افزایش یافته است.

زیباکنار بهترین انتخاب برای خرید و فروش ویلا

اما چرا زیباکنار می تواند بهترین انتخاب برای خرید و فروش ویلا باشد و چرا خرید ویلا با هدف سرمایه گذاری در این کناره همیشه زیبا، می تواند سودآور باشد ؟

زیباکنار در تمام فصول سال زیباست و با توجه به  دارا بودن مناظر طبیعی و جاذبه های گردشگری فراوانش مورد توجه همگان است. از آنجا که سرمایه گذار به دنبال جذب مشتری بیشتر و راضی نگه داشتن اوست، این منطقه تجاری امکان برآورده کردن نیازهای مشتری را به او میدهد.

زیباکنار علاوه بر جاذبه های گردشگری از لحاظ اقتصادی در حال رشد روز افزون است ، خرید زمین و ساخت ویلا در این منطقه از بهترین راههای سرمایه گذاری به شمار می آید، چرا که رشد زمین در این نقطه از گیلان به سرعت در حال افزایش است و زیباکنار را از لحاظ اقتصادی  پرجلوه تر و غنی تر ساخته و در سالهای نه چندان دور می توان از آن به عنوان یکی از قطب های توریستی کشور نام برد.

خرید ویلا در زیباکنار برای سرمایه گذاری

اگر شما هم قصد خرید و فروش ویلا در زیباکنار انزلی به هدف سرمایه گذاری و رشد اقتصادی را دارید پیشنهاد می کنیم سفری داشته باشید به زیباترین بهشت سواحل ایران و از نظرات مشاورین املاک سرزمین شمالی نیز بهره مند شوید. یقینا دست خالی برنمی گردید و اطمینان داشته باشید که با خرید ویلا در منطقه زیباکنار آینده پرباری را برای خود و خانواده خود رقم خواهید زد.

گروه مشاورین املاک سرزمین شمالی بر آن است که در امر خرید و فروش ویلا در زیباکنار و معرفی ویلاهای خود در این منطقه از گیلان و با شناخت هدف شما از خرید ویلا، با مشاوره در این زمینه، شما را در راه رسیدن به سودآوری یاری می رسانند.

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

ایمیل شما به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد .