خرید ویلا اقساطی در زیباکنار | مزیت های خرید ویلا اقساطی

photo-weblag

دربارۀ ویلای قسطی گیلان چه می‌دانید؟

به نظر شما چرا مردم دوست دارند ویلا بخرند؟ خرید ویلا دلایلی مختلفی می‌تواند داشته باشد. خیلی‌ها دلشان می‌خواهد که جایی را برای تفریح و استراحت داشته باشند و اوقاتی را از شلوغی‌های شهری دور باشند. این افراد معمولاً جایی را انتخاب می‌کنند که خوش آب و هوا، خوش منظره و دارای امکانات رفاهی کافی باشد. از طرفی خرید ملک نیاز به پرداخت هزینه قابل توجهی دارد. یکی از راهکار های معمول برای تبدیل بودجه ای محدود به یک سرمایه گذاری قابل توجه خرید اقساطی است. در این مقاله قصد داریم در رابطه با خرید ویلا اقساطی در زیباکنار و مزیت های آن صحبت کنیم.

بعضی‌ها هم می‌خواهند برای همیشه یا مدت زیادی در جایی زندگی کنند که خلوت و دنج باشد و طبیعت زیبایی داشته باشند. آن‌ها زندگی در شهر یا روستایی سرسبز و آرام را به زندگی شهری و دغدغه‌های فراوانش ترجیح می‌دهند. هدف عده‌ای دیگر هم صرفاً سرمایه‌گذاری در زمینۀ ویلاست. چون در هر وضع اقتصادی‌ای خرید و فروش ویلا می‌تواند یک روش سرمایه‌گذاری پرسود و امن باشد.

خرید ویلا اقساطی زیباکنار

ویلاها در گیلان بسیار پرطرفدار هستند. به ویژه ویلاهای مناطق ساحلی و جنگلی خواهان زیادی دارند و در نتیجه آن قیمت بالایی دارند. با این وجود خرید ویلا ارزان در گیلان آرزویی است که دور از امکان هم نیست. اگر پول کافی برای خرید ویلا در گیلان به شکل نقد ندارید، یک راه‌کار مناسب برای شما خرید ویلا به شکل اقساطی است.

از جاهای بسیار زیبا و پرجاذبه گیلان که دسترسی‌های خوبی به مکان‌های رفاهی و تفریحی دارد. منطقۀ گردشگری زیباکنار است که در 39 کیلومتری رشت واقع شده است. زیباکنار گیلان منطقه‌ای خوش آب و هواست و هر نوع امکانات تفریحی آبی و غیر آن در آن وجود دارد. وقتی هوای نوازشگر بهاری زیباکنار به صورت شما بخورد بدون شک عاشقش می‌شود.

این منطقه تنوع تفریحی کم نظیری دارد و به دلیل نزدیکی به کیاشهر، پارک و تالاب بوجاق و پل چوبی، خود شهر رشت و منطقه آزاد انزلی و دسترسی آسان به همۀ این مکان‌های عالی گردشی جای ایده‌آلی برای خرید ویلا محسوب می‌شود.

در این منطقه گردشگری ویلای مجزا و یا ویلای شهرکی بسیار شیک و با تمام امکانات تفریحی و رفاهی برای فروش گذاشته شده است. خرید این ویلاها در بسیار موارد به شکل قسطی امکان‌پذیر است. این امر خیلی موقعیت خوبی برای شما خواهد بود.

خرید ویلا ارزان در شمال

شمال کشور به خصوص گیلان از تنوع بسیار بالایی از انواع ویلا ها برخوردار است. وقتی وارد بازار خرید و فروش ویلا در منطقه می شویم گزینه های بسیار زیادی پیش رویمان قرار می گیرد، ویلا ساحلی، ویلا جنگلی، ویلا دوبلکس، ویلا فلت و انواع ویلا های مدرن یا کلاسیک. در این بین ممکن است ویلایی که مورد توجه شما قرار گرفته با بودجه اختصاصی شما مطابقت نداشته باشد. در چنین شرایطی خرید ویلا اقساطی می تواند راهکاری مناسب برای رسیدن شما به ویلای مورد نظرتان باشد. خرید ویلا اقساطی در زیباکنار مزایای زیادی برای شما دارد. شما می‌توانید امروز پیش پرداختی بابت خرید ویلا زیباکنار بدهید و در مدت 12 تا 13 ماه به صورت قسطی بقیه مبلغ را بپردازید.

چرا خرید ویلا اقساطی در زیباکنار را پیشنهاد می‌کنیم؟

اکثر ما در طول زندگی تجریه خرید اقساطی را داشته ایم. می توان گفت این روش پرداخت ما را چند قدم به رسیدن به آرزوهایمان نزدیک تر می کند، پس چرا که نه! در کشوری که مدام  قیمت‌ها تغییر می‌کند هر چه زودتر بتوانید ملکی را بخرید به نفعتان است و می توان از آن به عنوان یک سرمایه گذاری سود ده یاد کرد . شاید چیزی را که امروز به شکل اقساطی می‌توانید بخرید دیگر فردا از عهدۀ خریدش برنیایید.

پرداخت یک‌باره هزینه خرید ویلا ممکن است فشار زیادی روی شما بیاورد خرید ویلا اقساطی در زیباکنار این فشار را کمتر می‌کند و با گذشت مدتی می‌بینید یک ویلای خیلی زیبا با تمام امکانات در بهترین جای گیلان که هم به ساحل و هم به جنگل نزدیک است نصیبتان شده است.

زیباکنار با آن موقعیت مکانی فوق‌العاده، چه به لحاظ طبیعت بی نظیر دریایی و جنگلی و چه جاذبه‌هایی مثل بازارهای محلی و اماکنی برای بازی و ورزش، ویلاهای لوکسی دارد. خرید اقساطی این ویلاها رویای شما را برای داشتن ویلا در چنین جایی محقق می‌کند.

در خرید ویلا قسطی به چه چیزهایی باید توجه شود؟

وقتی آگهی‌ های فروش ویلا زیباکنار را زیر و رو می‌کنید بسیاری از آن‌ها امکان پرداخت به شکل اقساطی را به عنوان یک مزیت تبلیغ کرده‌اند. این موقعیت خوبی برای شمای خریدار است که باید به بهترین شکل از آن استفاده کنید. پیش از خرید اقساطی ویلا اما باید به نکاتی توجه کنید تا خرید مطمئن و سودمندی داشته باشید و به هر آگهی در این زمینه اعتماد نکنید. خرید اقساطی همان طور که می تواند شرایط خرید را آسان کند می تواند بستری برای سودجویی برخی افراد را نیز به وجود آورد. در این جا این موارد را به صورت تیتروار با شما در میان می‌گذاریم تا با آگاهی اقدام به پیگیری در این زمینه کنید.

ویلا اقساطی زیباکنار
  1. توجه کنید ویلایی که خریداری می‌کنید مدارک قانونی لازم به ویژه سند مالکیت داشته باشد و پس از پرداخت پول سند را در اختیارتان قرار دهد.
  2. ویلا از نظر زمین مشکلی نداشته باشد. به این معنی که زمین غصبی یا در بافت هادی قرار گرفته نشده باشد.
  3. ساخت ویلا به صورت اصولی انجام شده و از متریال های بی کیفیت در ساخت بنا استفاده نشده باشد.
  4. تمام مراحل انجام معامله کاملا قانونی انجام شود و زیر نظر مشاوران املاک مجرب و معتبر باشد.
  5. قیمت پیش پرداخت و بهره اقساط منصفانه و مناسب باشد و از شما سواستفاده نشود.
  6. ویلایی که می‌خرید از همه امکانات رفاهی لازم برخوردار باشد و در محلی قرار داشته باشد که آرامش و دنجی مد نظر شما را تأمین کند.
  7. ویلای زیباکناری که معامله می‌کنید باید از نظر امنیت مطمئن باشد و در محل خوش‌نامی واقع شده باشد.

ویلای شهرکی در زیباکنار

خرید ویلای شهرکی به طور کل دارای مزایایی است که ویلاهای تکی ممکن است فاقد آن‌ها باشد. همین امر روز به روز بر طرفداران ویلاهای شهرکی افزوده است.

شهرک‌ های ویلایی زیباکنار بسیار زیبا و شیک و پر امکانات هستند. امنیت بالای این ویلاهای شهرکی و وجود نگهبان 24 ساعته در آن‌ها، وجود پارک و استخر، باربیکیو، سالن بازی و … این ویلاها را خاص کرده است. ویلاهای شهرکی زیباکنار دسترسی کافی به جاهای تفریحی دارند و بعضی از آن‌ها حتی برنامه ویژه تور گردشگری برای ساکنین شهرک ویلایی می‌گذارند. اکثرا ویلا های شهرکی از قیمت مناسب تری برخوردار بوده و شرایط پرداخت قسطی برای خریدار در نظر گرفته شده. برای مثال ویلا های شهرک ورینا با طراحی خاص و طراحی بی نظیر گزینه ای ایده آل برای خرید ویلا قسطی در منطقه آزاد انزلی به شمار می روند.

سخن آخر

خرید ویلا اقساطی در زیباکنار از پیشنهادهای وسوسه انگیزی است که حتماً ارزش فکر کردن دارد. اگر این معامله به شکل درست و آگاهانه‌ای انجام شود هیچ‌وقت از آن پشیمان نخواهید شد.

برای خرید ویلا اقساطی در زیباکنار بهتر این است که پیش از این که سرخود و بدون رجوع به مراجع آگاه اقدام کنید با مراجعه به نزد کارشناسان معتبر و امین از آن‌ها کمک بگیرید. هیچ کس نمی‌تواند شما را مجبور به کاری کند که هنوز نسبت به انجامش شک دارید.

مشاوران املاک سرزمین شمالی اینجا هستند که بهترین راهنمایی‌ها را به شما بدهند و در تمام مراحل خرید و فروش ویلا پا به پای شما قدم بردارند و دستتان را بگیرند. در این سایت می‌توانید انواع ویلاهای اقساطی در زیباکنار را مشاهده کنید و پیش از خرید به شکل تماس تلفنی و حضوری از مشاوران ما یاری بخواهید.

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

ایمیل شما به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد .