خرید ویلا استخردار در شمال | چرا ویلا استخردار بخریم

photo-weblag

چرا می‌گوییم خرید ویلا استخردار شمال بهترین گزینه است؟

خرید ویلا در یکی از خوش آب و هواترین نقاط کشور یعنی شمال که هم دریا، هم جنگل و هم آب و هوای معتدل و سبک دارد خواستۀ هر فرد خوش سلیقه‌ای است. امروزه زندگی در شهرهای بزرگ با وجود شلوغی و رقابت در سرعت و حرکتی که در آن‌ها جریان دارد خیلی خسته‌کننده شده است. شهروندان در چنین شهرهایی به ویژه شهروندان تهرانی نیاز دارند که جایی داشته باشند تا برای رفع این خستگی و تجدید قوا به آنجا پناه ببرند. چه جایی بهتر از شمال و چه انتخابی بهتر از خرید ویلا آن هم از نوع استخردارش در شمال؟ همراه ما باشید با مقاله خرید ویلا استخردار در شمال

درست است که شمال دریا دارد و یکی از بهترین تفریحات آن خوش‌گذرانی در ساحل و شنا در دریاست، ولی متأسفانه در سال‌های اخیر آب دریا مملو از مواد شیمیایی شده و به اندازه کافی تمیز نیست. همچنین شنا در دریا بسیار متفاوت از شنا در استخر است و همیشه با خطر غرق شدن همراه است.

حتی کسانی که شناگران ماهری هستند هم نمی‌توانند بی مهابا به آب دریا بزنند و نهایتش این است که فقط در محدوده خاصی که مشخص شده باید شنا کنند.

نکتۀ دیگر این است که ممکن است جمعیت زیادی در محوطۀ شنا کنار دریا حضور داشته باشند و شما و خانواده‌یتان چندان احساس راحتی نکنید. شنا در استخر شنای شخصی این مشکلات را ندارد. خرید ویلا استخردار شمال انتخابی ایده‌آل است که آرامش زیادی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

رؤیای خرید ویلا استخردار در شمال رو به دریا

اگرچه که دیدنی‌های شمال کشور فقط به دریا و جنگلش منحصر نمی‌شود و با کمی جست و جوی بیشتر بناهای زیبای تاریخی هم می‌توانید به فراوانی در آن پیدا کنید، اما به هرحال یک شمال است و یک دریای کاسپین زیبا و دیدنی که نمی‌توان به راحتی از آن چشم پوشید.

ویلا استخردار در شمال

انسان از پیش از تولد در رحم مادرش در آب به سر می‌برده است. بی جهت نیست که نگاه کردن به آب، شنیدن صدایش و لمس تن میان آن به او آرامشی می‌دهد که با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست. شنا کردن در آب درمان بسیاری از بیماری‌های جسمی و روحی است. بدن در آب حالت ریلکسی به خود می‌گیرد و حتی قدم زدن عادی در آب یک نوع فیزیوتراپی محسوب می‌شود.

همین‌هاست که باعث شده است ویلای ساحلی این همه طرفدار داشته باشد. دربارۀ مزیت داشتن استخر در ویلا گفتیم، حالا فرض کنید که ویلایی دارید که هم استخردار است و هم رو به دریاست. اصلاً مگر از این بهتر هم داریم؟ خریدن یک ویلای استخردار در شمال رو به دریا لاکچری‌ترین خریدی است که در زندگی می‌توانید داشته باشید. از طرف دیگر سرمایه گذاری در ویلا اگر درست و با کسب اطلاع از منابع آگاه صورت بگیرد، یک سرمایه گذاری پر سود و امن است.

انواع ویلای استخردار شمال

ویلاهای استخردار شمال در متراژهای مختلف و با امکانات رفاهی متفاوتی وجود دارند. همچنین بستگی به سلیقه و نیازهای خود می‌توانید ویلای اختصاصی و مجزا بخرید. این نوع ویلاها برای افرادی که خیلی میلی به هم‌زیستی با دیگران ندارند و دنبال ویلای ساحلی یا ویلای جنگی یا ساحلی-جنگلی با متراژ خیلی بالا هستند بهتر است.

کسانی که این ویلاها را انتخاب می‌کنند برای امنیت ویلای خود در اوقاتی که در آن سکونت ندارند یا برای پاکیزگی محوطه ویلا، نگهداری استخر و … فکری بکنند. نوع دیگری از ویلاها که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند، ویلاهای شهرکی هستند. خرید این ویلاها مزیت‌هایی مثل امنیت بالا و امکانات رفاهی ویژه دارند.

ویلای استخردار سرپوشیده

برخی ویلاها بخش مجزای سرپوشیده‌ای مخصوص استخر دارند. این استخر سرپوشیده باید تهویه مناسب و سیستم گرمایش و سرمایش مطلوب داشته باشد. از استخرهای سرپوشیده در فصل‌های سرد سال هم به راحتی می‌توان لذت برد و این امتیازی برای این استخرهای در مقابل استخرهای سرباز است.

ویلا استخردار شمال

ویلای استخردار سرباز

نوع دیگری از استخرهای ویلای استخردار نوع سرباز آن است. استخر سرباز در محوطه حیاط ویلا قرار می‌گیرد. این استخرها باید همیشه به خوبی تمیز شوند. داشتن استخر در محوطه‌ای که باغ هم دارد صفای بخصوصی دارد اما معمولا از این استخرها در فصل‌های گرم سال بیشتر استفاده می‌شود.

کجا ویلای استخردار لاکچری بخریم؟

ویلای استخردار لاکچری در شمال کم نیست. همین امر انتخاب را بسیار سخت می‌کند. پیش از خرید ویلا استخردار همۀ مواردی که می‌خواهید ویلایتان داشته باشد در نظر بگیرید.

دوست دارید یک ویلای ساحلی داشته باشید یا جنگلی؟ می‌خواهید ویلای استخردار شما در کدام نقطه شمال واقع شده باشد؟ خرید ویلا در کدام نقطۀ شمال از نظر سرمایه گذاری پرسودتر است و منفعت بیشتری برایتان دارد؟ کجا خوش نام‌تر است و دسترسی‌های کافی به جاهای تفریحی و بازارهای محلی دارد؟ اگر داشتن استخر در ویلا خیلی برایتان مهم است به محوطه استخر، ساخت استخر و مصالح به کار رفته در آن، سیستم تعویض آب استخر، حمام و دوش بعد از استخر، سونا، جکوزی و … توجه کنید.

حالا شما را با دو نمونه از مناطق شمال که ویلای استخردار لاکچری دارند آشنا می‌کنیم.

ویلا استخردار چمخاله

چمخاله یک شهرستان ساحلی بسیار زیبا در مرکز لنگرود استان گیلان است. این منطقه گردشگری امروزه پیشرفت قابل ملاحظه‌ای کرده است و هر ساله به ویژه در فصول بهار و تابستان گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

بیشتر زمین‌های چمخاله در کناره‌های ساحلی قرار دارد و از این نظر بسیار قابل توجه است. ویلاهای ساحلی خیلی شیک و زیبایی در چمخاله ساخته شده است. منطقۀ چمخاله همچنان در حال پیشرفت است و خرید ویلا استخردار چمخاله یک سرمایه گذاری ایده آل محسوب می‌شود.

ویلا استخردار زیباکنار

منطقه گردشگری نام آشنای زیباکنار در نزدیکی شهر رشت و کیاشهر انزلی موقعیت جغرافیایی بی‌نظیری دارد. این شهر ساحلی انواع امکانات رفاهی و تفریحی را در خود دارد. مسافرت به زیباکنار هیچ وقت تکراری نمی‌شود و شما در مدت اقامت در زیباکنار هرگز احساس کسالت و یکنواختی نمی‌کنید.

در ساحل حاجی بکنده انواع تفریحات ورزشی و آبی وجود دارد که اوقات شما را پر می‌کند. منطقه آزاد انزلی هم زیاد دور نیست و می‌توانید اجناس گوناگون را با قیمتی مناسب از آن‌جا خریداری کنید.

از همه این‌ها که بگذریم ویلاهای استخردار زیباکنار بسیار چشم‌نواز و لوکس هستند. شهرک‌های ساحلی باکلاسی هم در زیباکنار ساخته شده‌اند که امنیت خیلی بالا و نگهبان 24 ساعته دارند.

سخن پایانی

مشاوران املاک سرزمین شمالی به دنبال ارتقای امنیت خرید ویلا برای شما مشتریان محترم هستند. شما می‌توانید با تماس با این شرکت از طریق راه‌های ارتباطی مشخص شده در سایت همۀ راهنمایی‌های لازم برای خرید ویلا استخردار مناسب در شمال را دریافت کنید و سپس از سکونت در ویلای خود کمال لذت را ببرید.

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

ایمیل شما به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد .