خرید زمین در زیباکنار | چرا در زیباکنار زمین بخریم

photo-weblag

در سال های اخیر زیبا کنار تبدیل به یکی از پرطرفدار ترین گزینه ها در بازار خرید و فروش ویلا و زمین در شمال کشور شده است که از مهم ترین دلایل آن می توان به فاصله بسیار کم نسبت به قطب تفریحی و تجاری منطقه آزاد انزلی، طبیعت بسیار زیبا و سرسبز در کنار همجواری با ساحل دریای خزر، رشد اقتصادی قابل توجه و بسیاری از امکانات ویژه دیگر اشاره کرد. برای آشنایی بیشتر با منطقه زیبا کنار انزلی و مزایای سرمایه گذاری در آن از شما دعوت می کنیم مقاله ای تحت عنوان خرید ویلا زیباکنار برای یک سرمایه گذاری را در سایت سرزمین شمالی مطالعه کنید که در آن به صورت دقیق تری به معرفی زیباکنار، موقعیت جغرافیایی و امتیازات آن پرداخته ایم.

چرا زمین بخریم

در این مقاله اما قصد داریم به طور تخصصی موضوع خرید زمین در زیباکنار انزلی را مورد بررسی قرار دهیم. زمین همیشه با ارزش است و با ضریب اطمینان بسیار خوبی می توانیم بگوییم خرید زمین یکی از کم ریسک ترین و پر بازده ترین انواع سرمایه گذاری ها محسوب می شود و به طور مداوم روند رو به رشدی خواهد داشت.

اما استراتژی شما در انتخاب زمین مناسب رابطه مستقیم با سود دهی ملک شما در دراز مدت خواهد داشت، پس قبل از انجام هر معامله همه ی جوانب آن را به خوبی بررسی کنید، راهنمایی یک کارشناس خبره می تواند کمک بزرگی در این مسیر باشد.

زمین در زیباکنار

برای خرید زمین باید منطقه ای با پتانسیل های بالا را انتخاب کرده و به آینده و سال های پیش روی آن فکر کنید. زیبا کنار با توجه به امتیازات و شرایط ویژه ای که دارد در سال های اخیر بسیار مورد توجه سرمایه گذاران داخلی و خارجی بوده و بازار ساخت و ساز ویلا در آن بسیار پر رونق است، همین امر موجب شده تقاضا برای خرید زمین افزایش پیدا کرده و بر ارزش ملک در منطقه روز به روز افزوده شود.

چرا خرید زمین در زیباکنار

در خرید زمین شما با چند دسته  مواجه خواهید شد که به زمین های کشاورزی، مسکونی و تجاری و … تقسیم بندی می شوند. نوع کاربری زمین می تواند تاثیر مستقیمی بر میزان ارزش گذاری آن داشته باشد. قبل از خرید باید بدانید که از زمینتان چه می خواهید، برای مثال شما اجازه ساخت و ساز در زمین هایی با کاربری کشاورزی را نخواهید داشت پس اگر قصد ساخت ویلا در منطقه را دارید توجه داشته باشید که تنها گزینه برای شما خرید زمین با کاربری مسکونی است.

در زیبا کنار زمین های حاشیه دریای خزر که عمدتا با کاربری تجاری یا مسکونی به فروش می رسند نسبت به دیگر انواع زمین ها دارای قیمت بالا تری می باشند. از دیگر عواملی که می تواند بر ارزش یک زمین تاثیر گذار باشد بر اصلی آن،  داشتن یا نداشتن امتیازات آب، برق، گاز یا میزان فاصله از این امتیازات است.

همانطور که پیشتر اشاره کردیم بازار خرید و فروش ویلا در زیبا کنار در سال های اخیر بسیار داغ بوده و با توجه به روند صعودی تقاضا برای ساخت و ساز و خرید و فروش ویلاهای این منطقه پیش بینی می شود که در آینده هم ارزش زمین های این منطقه با رشد قابل توجه ای روبرو باشد.

یکی از محاسن بزرگ انتخاب زیباکنار برای ساخت ویلا این است که شما می توانید به سلیقه خود دست به انتخاب نوع زمین مورد نظرتان بزنید، می توانید زمین ساحلی، جنگلی، شهری و … خریداری کرده و بر این اساس برای ساخت ویلای ایده آلتان اقدام کنید کنید.

پتانسیل بالای زیباکنار در سرمایه گذاری

زیبا کنار تنها در ابتدای مسیر پیشرفت قرار گرفته و با توجه به پنانسیل های ویژه ای که دارد آینده ای بسیار درخشان برای آن پیش بینی می شود. این منطقه از خاک بسیار حاصل خیز، منابع آب شیرین متعدد و شرایط بسیار خوبی برای کشاورزی برخوردار می باشد.

آب و هوای زیبا کنار مرطوب و معتدل با میانگین بارش سالانه بالا است و گزینه ای ایده آل برای آن دسته از افرادی که می خواهند از آلودگی و شلوغی شهر های بزرگ و صنعتی به محیطی آرامش بخش و هوایی پاکیزه پناه ببرند.

زیبا کنار دسترسی بسیار خوبی به مراکز خرید و امکانات تفریحی منطقه آزاد داشته و با خرید زمین یا ملک در زیبا کنار به عنوان شهروند منطقه آزاد برای شما امتیازاتی ویژه برای استفاده از این امکانات در نظر گرفته خواهد شد.

خرید زمین در زیباکنار انزلی

همانطور که می دانید منطقه آزاد انزلی هرساله میزبان میلیون ها گردشگر از سرتاسر کشور و چه بسا جهان می باشد و همین امر موجب شده تا زیباکنار منطقه ای مناسب برای احداث انواع مجتمع های رفاهی، اقامتی و تفریگاهی باشد و در مدت زمان کوتاه بتواند سرمایه شما را به سود دهی بسیار بالایی برساند.

از دیگر گزینه ها برای سرمایه گذاری در زیبا کنار احداث شهرک های ویلایی می باشد که این روز ها بازار خرید و فروش بسیار خوبی در منطقه دارد و روز به روز بر طرفداران آن افزوده می شود.

زیباکنار کجاست

زیبا کنار از رشت، مرکز استان گیلان و فرودگاه بین المللی سردار جنگل تنها 37 کیلومتر فاصله دارد که همین موضوع باعث تسریع امر ایاب و ذهاب و کوتاه تر شدن مسیر های بین راهی می شود. برای آشنایی بیشتر با شهر رشت از شما دعوت می کنیم مقاله شهر رشت | شهر باران های نقره ای را مطالعه فرمایید.

یکی از مواردی که قبل از خرید زمین در زیباکنار انزلی به آن احتیاج دارید یک مشاور کار درست و قابل اطمینان است. خرید زمین هم مانند خرید خانه و ویلا نیاز به بررسی و پیگیری های تخصصی بسیاری دارد، به خصوص در شمال تعداد زمین های نسق که از قدیم الایام به صورت سنتی و دست نویس خرید و فروش شده اند بسیار زیاد است که خرید آن ها می تواند در مواردی پر ریسک باشد.

گروه مشاورین املاک سرزمین شمالی با سابقه ای درخشان در امر خرید و فروش ملک در زیباکنار و منطقه آزاد انزلی آمادگی همراهی شما در مسیر پیدا کردن ملک مورد نظر شما، کارشناسی و پیگیری مسائل حقوقی آن خواهد بود.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده و از خواندن آن لذت برده باشید.

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

ایمیل شما به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد .