بهترین روش سرمایه گذاری در ویلای شمال

چگونه باید در ویلا سرمایه گذاری کنیم؟

شنیدید که می‌گویند فلانی هوش اقتصادی دارد؟ مادربزرگ من با وجود اینکه سواد مدرسه‌ای ندارد هوش اقتصادی بالایی دارد. او همیشه فرزندان و نوه‌هایش را نصیحت می‌کند که: پولتان را هرچقدر که هست اول از همه صرف خریدن ملک کنید. خودش در جوانی با پول اندکی که از راه کار کشاورزی و صرفه‌جویی در مخارج در می‌آورد تکه زمینی را خرید و بعدها کم کم آن‌جا تبدیل به ویلای بزرگ و زیبایی شد که نه تنها یازده فرزندش، بلکه نوه‌هایش هم از آن استفاده کردند! در حال حاضر هم در جامعۀ پر تورّم ما بهترین روش سرمایه گذاری و مطمئن‌ترین راه خرید ویلا است.


بیشتر بخوانید: پتانسیل های اقتصادی استان گیلان


چرا باید در ملک سرمایه گذاری کنیم

درست است که ممکن است بازار ملک از جمله خرید و فروش ویلا گاهی با رکود همراه باشد اما شما هرگز با این نوع سرمایه گذاری ضرر نمی‌کنید و از امن بودن جای پولی که صرف کرده‌اید اطمینان خواهید داشت. هدف ما هم در این مقاله این است که ببینیم چگونه باید درویلا سرمایه گذاری کنیم که بیشترین سودآوری را با سرمایه گذاری در ویلا داشته باشیم؟

سرمایه گذاری در ویلا

این سرمایه گذاری جزو بهترین‌هاست چون هم صاحب یک ویلای دوست داشتنی می‌شوید و می‌توانید در اوقات فراغت خود یا هر زمان دیگر از آن لذت ببرید و هم پولتان را جای بدی هدر نداده‌اید و با کمی دقت و سپردن کارها به کاردان می توانید روز به روز بر سرمایۀ خود بیافزایید. البته باید توجه داشته باشید که چه ویلایی را کجا و با چه قیمتی می‌خرید.


بیشتر بدانید: خرید زمین در شمال چرا؟


خرید ویلا در هر جایی و با هر قیمتی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. مرحلۀ خریدن ویلا حساس‌ترین قسمت سرمایه گذاری درویلا است که باید به درست‌ترین شکل ممکن انجام بشود. همان‌طوری که در هر کاری نظر خواستن از افراد صاحب صلاحیت راه‌گشاست پیش از خرید ویلا هم بهتر است با افراد کارشناس در این زمینه مشورت کنید و از نظرها و پیشنهادات آن‌ها استفاده کنید.

بهترین مناطق برای سرمایه گذاری و خرید ویلا کجاست؟

طبیعت جذاب و خواستنی شمال کشور همیشه جلوه‌های متنوع و دلخواهی برای تماشا دارد که آدم هیچ‌وقت از دیدنشان سیر نمی‌شود. جنگل، دریا، رودخانه و کوه همه و همه در این خطۀ بهشتی وجود دارد. شما هیچ وقت از سرمایه گذاری درویلا در این ناحیه احساس پشیمانی نخواهید کرد.


از دست ندهید: دلیل خرید ویلا ساحلی در شمال


حداقلش این است که صاحب ویلایی در خوش آب و هواترین مکان‌ شده‌اید. می‌توانید برای تمدد اعصاب و دوری از فضای دودناک شهری به آن پناه ببرید. یا اینکه آن را اجاره بدهید و از پول اجاره‌اش استفاده کنید. معمولا این ویلاها به قیمت خوبی اجاره می‌روند.

سرمایه گذاری درویلا

همچنین اگر به مشکل برخوردید آن را به بهترین قیمت به فروش برسانید. خلاصه اینکه ویلاهای شمالی بهترین روش سرمایه گذاری هستند. یک نکته در این جا با اهمیت است و آن این است که سعی کنید ویلا را در جایی بخرید که هنوز راه برای پیشرفت دارد و منطقه‌ای نیست که دیگر پیشرفتش تکمیل شده است.


اطلاعات عمومیتو افزایش بده: نکات مهم برای خرید ویلای ارزان


از طرفی خرید ویلا در مناطق صعب‌العبور که شاید سالیان سال طول بکشد تا پیشرفت کنند نیز توصیه نمی‌شود. همچنین از خرید ویلا در مناطقی که چندان خوش‌نام نیستند و از نظر جرم و جنایت آمار بالایی دارند پرهیز کنید.

پس بهتر است سرمایه گذاری درویلا را با خرید ویلادر مناطقی از شمال که سرشار از مواهب طبیعی و چشم‌اندازهای زیبای دریایی و جنگلی هستند اما هنوز پر از ویلا نشده‌اند شروع کنید.

مزایای سرمایه گذاری در ویلا

حالا با هم برخی از دلایلی را که سرمایه گذاری درویلا به صرفه است با هم مرور می‌کنیم.

 1. حفظ سرمایه اولیه و اطمینان از به هدر نرفتن آن
 2. بالا رفتن قیمت ویلا با رشد تورّم و ترقی سرمایه
 3. استفاده از فضای تفریحی ویلا در شمال و لذت یک اقامت مفرح در ویلای شخصی
 4. خریدن ارزشمندترین کالای موجود یعنی ویلا به همراه مالکیت زمین که برای آیندگان خریدار هم سرمایۀ گران‌ بهایی است.
 5. استفاده از باغ یا فضای کشت و کاری که احیاناً در زمین و محوطه اطراف ویلا وجود دارد جهت تولید محصولات مختلف و بهره‌برداری شخصی یا فروش این محصولات.

چگونه سرمایه گذاری مطمئنی در ویلا داشته باشیم؟

می‌دانید که مسکن استهلاک دارد بنا براین ارزشمندترین چیزی که شما با خرید یک ویلا می‌خرید زمین آن ویلاست. پس باید دقت داشته باشید که حتماً مالکیت زمین ویلا در اختیار شما باشد. خوشبختانه ویلاهای شمال معمولاً مالکیت زمینشان هم به خریدار می‌رسد. توجه داشته باشید که حتما ویلایی که می‌خرید سند داشته باشد و از سرمایه گذاری در ویلای نسق اکیداً خودداری کنید چون عواقب نامعلومی دارد.


بخوانید: بررسی دلایل خرید ویلا استخردار در شمال


برای شروع سرمایه گذاری درویلا به یک شرکت مطمئن و حرفه‌ای مراجعه کنید و از کمک کارشناسان آن نهایت استفاده را ببرید. آن‌ها به شما خواهند گفت که با مبلغی که در دست دارید کجا و چگونه ویلایی بخرید و شما را از هر نظر نسبت به وضعیت ویلاها مطلع می‌کنید و امکان بهترین روش سرمایه گذاری را برای شما فراهم می‌کنند.

با چقدر می‌توانیم در ویلا سرمایه گذاری کنیم؟

سرمایه گذاری در ویلاهای شمال از مبالغی مثل ۴۰۰ میلیون تا مبالغ چندین میلیاردی را در برمی‌گیرد. توجه داشته باشید که تنها ظاهر یک بنا و نزدیکی‌اش به دریا و چیزهایی از این قبیل شما را فریب ندهد بلکه به چشم‌انداز آینده آن ویلا و مقدار پیشرفت احتمالی قیمت آن هم توجه کنید تا به سود مطلوب برسید.

سرمایه گذاری در شمال

پیشنهاد می‌کنیم که ویلایی با وضعیت خوب مکانی بخرید و خودتان برای بازسازی یا بهبود بنای ویلا به گونه‌ای که رضایت خاطرتان را فراهم کند هزینه کنید. به این صورت ارزش بنا به زودی بالا می‌رود و چند برابر سرمایه‌ای که صرف خرید و بازسازی بنا کرده‌اید به دست خواهید آورد. به شما قول می‌دهیم که اگر به جوانب کار خوب توجه کنید در مدت کمی سود فوق‌العاده‌ای از سرمایه گذاری در ویلا نصیب خود خواهید کرد.


پیشنهاد میکنیم بخوانید: بهترین مناطق برای خرید ویلا جنگلی در شمال


حرف آخر

در دنیایی که به دست آوردن پول به این آسانی نیست و در عوض از دست دادن آن به راحتی آب خوردن است. شناخت راه‌کارهای درست و مطمئن سرمایه گذاری از اهمیت بالایی برخوردار است. سرمایه گذاری در ویلا بخصوص خرید ویلا در شمال کشور که زیباترین و روح‌نوازترین مناظر طبیعی را دارد از بهینه‌ترین سرمایه گذاری‌هاست که اگر درست و اصولی و با کمک گرفتن از کارشناسان مربوطه انجام شود می‌تواند سود کلانی را برای سرمایه گذار به همراه داشته باشد.


حتما بخوانید: ویلا شمال و مواردی که باید در هنگام خرید ویلا به آن توجه کنیم


گروه مشاورین املاک سرزمین شمالی با بهترین متخصصان املاک اینجا هستند تا شما را برای بهترین سرمایه گذاری در ویلا یاری برسانند و خاطره خوشی را از سفر به شمال و خرید ویلا در آن برایتان به یادگار بگذارند.

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  76 − = 72

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages