ویلای فوق لوکس استخردار

  • ویلای فوق لوکس استخردار
  • ویلای فوق لوکس استخردار
  • ویلای فوق لوکس استخردار
  • ویلای فوق لوکس استخردار
  • ویلای فوق لوکس استخردار

كد ملك : vz012

فروش - 700 تا 800 میلیون, مسکونی, ویلا
800 مترمربع 3 اتاق خواب 2 حمام 4 پاركينگ Print

ویلای فوق لوکس استخردار

این ویلا در زمینی به مساحت ۸۰۰ متر مربع و در شهر زیباکنار قرار گرفته است که باتوجه به امکانات استثنایی آن و استفاده بهینه و بی نظیر از فضا آنرا به ملکی بی نظیر در منطقه تبدیل کرده است.

ساختمان در متراژ ۳۰۶ متر بنا شده است که دارای پلانی ۳ طبقه است و با سیرکولایون حرکتی زیبا و چشم نواز، هنر معماری را درون و خارج از بنا به زیبایی به رخ میکشد. هر طبقه از ساختمان دارای امکاناتی است که استفاده از هر فضا را بهینه میکند.

در طبقه همکف، فضای آشپزخانه و پذیرایی قرار گرفته اند که با وجود پنجره ها، به فضای باغ پشت ساختمان کاملا دید دارند و میتوان در هنگام آشپزی و یا پذیرایی از مهمانان، از فضای زیبایی که در پشت ساختمان قرار گرفته لذت برد. همچنین سرویس بهداشتی در طبقه همکف و با طراحی زیرکانه ای، کاملا خارج از دایره دید مهمانان قرار گرفته تا جلوی چشمان مهمان نباشد که در ذوق بزند.

در طبقه اول، امکانات تفریحی همچون استخر ۳۰ متری، سونا و جکوزی با تمامی امکانات و با طراحی و نور پردازی بسیار زیبا طراحی شده است تا به راحتی و درون ساختمان از این امکانات تفریحی استفاده نمود.

در طبقه دوم، سه اتاق خواب که یکی از آنها به صورت مستر میباشد، قرار گرفته اند. برای راحتی افراد، در این طبقه یک حمام مجزا و دو سرویس بهداشتی به صورت جداگانه درون دو اتاق تعبیه شده است. همچنین، برای تکمیل شدن امکانات این طبقه، یک فضای پذیرایی کوچک رو به باغ قرار دارد که در محیط خانه و از ارتفاع بلند، فضایی دنج و ارام را برای دور همی فراهم میکند.

در طبقه سوم، یک شاهنشین شیک و منحصر به فرد طراحی شده است به طوری که به صورت ۳۶۰ درجه و از هر زاویه ای، به محیط باغ و اطراف ساختمان دید دارد. از این محیط میتوان برای برپایی مهمانی و گذراندن اوقات طولانی در کنار خانواده استفاده نمود که تجربه ای ناب و منحصر به فرد است.

ویلای فوق لوکس استخردار

در طراحی نمای این ویلا فوق لوکس، از بهترین و جدیدترین مصالح استفاده شده است. نمای ساختمان به ترکیبی از کامپوزیت است و تمامی پنجره ها دارای کرکره برقی هستند تا ساختمان را در بالاترین امنیت نگهداری کنند.

باغی که درون محوطه ۸۰۰ متری ایجاد شده است، شامل درختان و گلهای تزیینی متنوع میباشد که باعث زیبایی دو چندان این ملک شده است.

قابل توجه است که تمامی اسناد مالکیت مربوط به ویلا اعم از پروانه و سند مالکیت ، پروفیل آب منطقه و تمام استعلامات ویلا آماده و قابل انتقال در کمترین زمان به خریدار است.

جزییات بیشتر

ملك در نقشه

املاك مشابه