شهرک استثنایی نیما زیباکنار

  • شهرک استثنایی نیما زیباکنار
  • شهرک استثنایی نیما زیباکنار
  • شهرک استثنایی نیما زیباکنار
  • vz084-5
  • vz084-4

كد ملك : vz084

فروش - 100 تا 200 میلیون, مسکونی, ویلا
200 مترمربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ Print

شهرک استثنایی نیما زیباکنار

این مجموعه از ویلاها در منطقه استثنایی زیباکنار و در شهرک نیما که یکی از جدیدترین و به روزترین شهرک های زیباکنار است که با بهترین امکانات و موقعیت آماده فروش است.

زیباکنار، کناره ای همیشه زیباست، در بهار و تابستان ، پاییز و زمستان فرقی نمیکند زیباکنار همیشه زیباست ، رودخانه های خروشان، شالیزارهای پر برکت و دل انگیز، ساحل پاکیزه و تمام ناشدنی، مردمانی با فرهنگ و ریشه دار، تالاب ها و آبگیرهای کهن، رودخانه عظیم و با شکوه سپیدرود، مشاهیر مختلف و اقتصاد پویا و زنده به واسطه نزدیکی به بزرگترین بندر تجاری اقتصادی شمال کشور و در عین حال آرامش دنج و بی نظیر از ویژگی های منحصر به فرد منطقه ساحلی زیباکنار است که هرگز در هیچ جایی از شمال کشور آنرا یکجا پیدا نخواهید کرد.

هر ویلا به سبک اروپایی و بسیار شیک در زمینی دلنواز به متراژ ۲۰۰ متر بنا شده که ۱۲۰ متر آن متعلق به ساختمان است. ویلاها با سبکی مدرن و بصورت نیمه پیلوت معماری شده. نمای زیبای سنگ و پنجره های بزرگ و دارای حفاظ، علاوه بر حفظ زیبایی ساختمان و امنیت را برای خانه فراهم کرده است. محوطه سازی شامل فضای سبز وسیع و باغچه گل کاری درخت بلند کاج است.  سرتاسر باغ این ویلای زیبا دارای نور پردازی مناسب است تا در هنگام شب فضایی رمانتیک و آرام را فراهم می کند.

شهرک استثنایی نیما زیباکنار

شهرک استثنایی نیما زیباکنار

ویلا دارای دو اتاق خواب آرامش بخش و نورگیر است. طراحی درون بنا به گونه ای است که فضای نشیمن و پذیرایی بزرگ و شیک و کف آن از سرامیک های زیباست و سقف با چوب روسی طراحی شده است. آشپزخانه بسیار شیک و مدرن و با کاشی های زیبایی تزیین شده و مجهز به تمامی امکانات اعم از کابینت MDF، هود، سینک و گاز رومیزی میباشد.

از دیگر ویژگی های شهرک، محوطه سازی با درختان همیشه سبز کاج، آب نما، آلاچیق است. همچنین این شهرک دارای نگهبانی و سرایداری شبانه روزی است تا امنیت و ارامش را برای ساکنین فراهم کند.

این مجموعه ویلاها دارای شرایط ویژه فروش به صورت اقساط ۶ ماهه هستند. قابل به ذکر است که تمامی مدارک مالکیت، اعم از پروانه ساختمان, پایان کار و سند مالکیت آماده میباشد.

جزییات بیشتر

نوع ساختمان مسکونی - ویلا
موقعیت گیلان - زیباکنار
اسناد ملک دارای پروانه و سند مالکیت
   
متراژ زمین 180 متر
زیر بنا 100 متر
امتیازات آب، برق، گاز
اتاق خواب دو عدد
پارکینگ سرزمین شمالی - خرید، فروش، رهن، اجاره، مشارکت در ساخت ویلا، آپارتمان، مغازه در شمال کشور، گیلان، رشت، انزلی، زیبارکنار
حیاط سرزمین شمالی - خرید، فروش، رهن، اجاره، مشارکت در ساخت ویلا، آپارتمان، مغازه در شمال کشور، گیلان، رشت، انزلی، زیبارکنار
پکیچ سرزمین شمالی - خرید، فروش، رهن، اجاره، مشارکت در ساخت ویلا، آپارتمان، مغازه در شمال کشور، گیلان، رشت، انزلی، زیبارکنار
تراس سرزمین شمالی - خرید، فروش، رهن، اجاره، مشارکت در ساخت ویلا، آپارتمان، مغازه در شمال کشور، گیلان، رشت، انزلی، زیبارکنار
   
فاصله تا ساحل 880 متر
ملك در نقشه

املاك مشابه